fryzura ślubna

1713 wyświetleń

Fryzura ślubna uzupełnia wygląd Panny Młodej, jako jedna z pierwszych zwraca na siebie uwagę.  Jest zatem bardzo istotnym elementem nad którym warto pomyśleć. To jak się uczeszecie tego dnia musi pasować do sukni ślubnej i charakteru Pani Młodej. Zajrzyj jakie trendy obowiązują na 2018 rok a na pewno któraś z poniższych zainspiruje Cię do własnej fryzury!

www.modwedding.com

www.ohbestdayever.com

 

www.weddingpins.date

www.uglowingbeauty.info

Loki w stylu boho, luźne jakby niedbałe fale a jednak bardzo przemyślana koncepcja na ich ułożenie. Zarówno rozpuszczone lub lekko podpięte na przykład na bok z przepiękną ozdobą bądź luźne upięcie nisko osadzone, dające przestrzeń na żywe kwiaty czy opaskę.

www.dressfitme.com

www.sheis.vn

 

www.hairorder.eu

www.fabmood.com

Warkocze to nieschodzący z piedestału od niedawna hit! Oczywiście z tendencją do miękkich, czesanych wiatrem włosów, zatem warkocz będzie lekko rozwiany, niesforny. Może oplatać  kok, może być oprawą do rozpuszczonych pofalowanych włosów lub samodzielny, pleciony na bok z kropką nad i w postaci ozdób.

 www.modwedding.com

www.hairstylesbeauty.com

Włosy związane w kucyk mimo, iż nie kojarzą się ze ślubnym uczesaniem wkrada się z sukcesem w ślubne stylizacje. Świetnie wpasują się w delikatne, koronkowe sukienki z lekkich materiałów w stylu rustykalnym, nie obciążą ich i dadzą Ci poczucie wygody.

www.weddingworld.nl

 

www.emmalinebride.com

 Tradycyjne koki, czesane często z uwagi na wygodę dopięcia welonu. Ponadczasowa fryzura, sprawdzi się przy wielu rodzaju sukien, tak upięte włosy pozwalają na eksponowanie pięknych pleców sukienek oraz przeróżne ozdoby takie jak opaski, grzebienie do włosów czy wianki z żywych kwiatów.

www.fashionhairrstyles.info

www.fashionhairrstyles.info

Pamiętaj, żeby wcześniej przymierzyć całą biżuterię jaką planujesz mieć w dniu ślubu. Konieczne jest, aby uniknąć przesady. Może się okazać, że opaska, którą planowałaś mieć wplecioną we włosy nie współgra z kolczykami a wtedy musisz z czegoś zrezygnowac.

Najważniejsze jest jednak, abys tego dnia czuła się wyjątkowo, swobodnie i abys została sobą! Nie oglądaj w lustrze kogo kim nie jesteś, fryzura musi pasował oczywiście do sukni i dodatków, ale przede wszystkim musi wyrażać Ciebie..