Prezenty dla gości w zimowym klimacie

277 wyświetleń

Obdarowywanie najbliższych, świętujących razem z nami ten ważny dzień, powoli staje się tradycją. Dzięki niedużym podarunkom nasze wesele pozostaje we wspomnieniach gości na dłużej, a para młoda w ten sposób może okazać wdzięczność oraz pamięć. Jeśli organizujesz ślub podczas zimy, warto przygotować prezenty, które dodatkowo podkreślą tę niezwykłą atmosferę oraz dodadzą odrobiny ciepła w najmroźniejsze dni. Prezentujemy poniżej kilka pomysłów, które rozgrzeją każde serce. 

 1. Gorąca czekolada - Napój idealnie komponujący się z zimową aurą. Dostarcza słodyczy, ciepła oraz pozwala się odprężyć. Czekoladę możemy efektownie zapakować na różne sposoby – do słoika, na patyk, ozdobnego woreczka czy nawet do probówki.

2. Rękawiczki - Stanowią jeden z tych elementów garderoby, które w roztargnieniu gubimy najczęściej. To rozwiązanie dla osób, które preferują obdarować gości praktycznym prezentem.

3. Słodycze - Przysmaki z zimowym akcentem prezentują się niesamowicie. Klasyczne pierniczki, cake pops w kształcie bałwanków czy świąteczne cukrowe laseczki. Zdecydowanie jest w czym wybierać.
4. Balsam do ust - Podarunek dla zwolenników praktycznych rozwiązań. Będzie użyteczny przez długi czas, a zimą dodatkowo ochroni usta i przyniesie im ulgę.
5. Świeczki - Są upominkiem, który można sprezentować w różnej formie – w uroczym pudełku, w ozdobnym słoiku, a nawet w formie… szyszek. Wieczór w jej otoczeniu dostarczy gościom relaksu i pozytywnych wspomnień z fantastycznej zabawy.
 6. Karma dla ptaków - Mówi się, że dobro zawsze powraca. Czemu nie wkroczyć na nową drogę życiową przekazując odrobinę dobra dalej – w dodatku atrakcyjnie zapakowanego? W śnieżne dni warto pomyśleć o istotach, którym zdecydowanie ciężej je przetrwać.
7. Bombki - Święta to czas przepełniony rodzinnymi opowieściami, ciepłem i nostalgią. Ozdoby choinkowe, które będą towarzyszyć najbliższym podczas corocznych przygotowań do tych magicznych dni, to wyjątkowo sentymentalna pamiątka

 

   8. Rośliny - Obdarowanie gości odrobiną zieleni to podarunek o niezwykłej symbolice. Rośliny zyskają na sile i wzroście równomiernie z upływem czasu, który minął od kiedy młoda para podjęła decyzję o wspólnej ścieżce życiowej. Malutkie choinki lub sadzonki gwiazdy betlejemskiej idealnie wkomponują się w świąteczną atmosferę.
   9. Koce - W najzimniejsze dni w roku najbardziej komfortowy relaks to odpoczynek w domu. Na kanapie, z ciepłym napojem i koniecznie pod kocem - pomoże stworzyć przytulną atmosferę w czasie zimy nawet największym zmarźlakom.