7 pomysłów na stoły weselne

405 wyświetleń

Pięknie nakryty stół, nieoczywiste dodatki i oczywiście kwiaty..wszystko to, co sprawi aby Twoje wesele było tym wymarzonym! Goście spędzą noc wsród roślin i kolorów, które dobierzesz według własnych upodobań. Jeśli wszystko dobierzesz perfekcyjnie, gwarantuję Ci, że goście na długo zapamiętaja tę noc!

 

www.onlywed.ru

 

www.dager.com

Absoltnym hitem są liście! Zieleń w połączeniu ze złotem, geometycznymi akcentami świetnie się komponują. Szklane i przezroczyste dodatki jak krzesła, wazony nadadzą szlachetności a świece rozstawione na stołach ocieplą wnętrze.

źródło; printerest

facebook/hotel na półboru

 

Głównym akcentem może być kolor. Każdy który lubisz możesz przemycić w dekoracje, przełamać innymi akcentami aby ożywić salę i stworzyć piękny nastrój. Sama zastawa stołowa może już być w kolorze co nie jest oczywistym wyborem, ale jakże urzekającym i oryginalnym!

www.12thandwhite.com

www.weddingforward.com

Każdy kolor możesz dowolnie łączyć oczywiście z zielenią, liśćmi i roślinnymi plecionkami. Znane od dawna balony nadal mogą wyglądać ładnie i pasować do całości. Wybór balonów jest ogromny, dostępnę są piękne foliowe, metaliczne, ledowe..

www.eltarrodeideas.com

www.elledecoration.se

Bardzo wysmakowane będą monochromatyczne kompozycje. Roślinność możesz jedynie zróżnicować a kolor pozostawić w naturze. Lekkie, luźno splecione okręgi będą wyglądały cudownie i wpasują się idealnie w obowiązujące trendy z branży ślubnej.

www.hitchstudio.com

źródło; printerest

Elegancja to nie tylko biały obrus na stole, możesz go wykończyć granatowymi akcentami kolorystycznymi w bieżnikach, serwetkach czy winietkami. Przy zestawieniu ze złotem będzie wyglądać kunsztownie i bardzo atrakcyjnie. Idealnie sprawdzą się także świece, które nadają blasku.

www.veroniquevecco.com

www.theperfectdetails.com

Delikatnie i romantycznie może wyglądać stół w pastelowych odcieniach. Modne dodatki na stołach i świeże kwiaty zagwarantują harmonię i niepowtarzalny klimat.. Drewniane dodatki na stole na pewno sprawdzą się dodając charakteru.

www.greenweddingshoes.com

www.harpersbazaar.com

Wesele wyprawiane w plenerze nie może być pozbawione wystawnie naszykowanego stołu. Przenieś dekoracje ze stołu na przestrzen wokół Ciebie. Efekt będzie pirunująco piękny. Zwisające kwiaty nad głowami weselników będą zapierać dech w piersiach..

www.harpersbazaar.com

www.weddingguru.ca

Twoje planowanie nie musi skończyć się na porcelanowej zastawie..stwórz strefę ozdobioną tym samym motywem przewodnim, przenieś troche luzu i natury , coś bardziej wyróżniającego się i przyciągającego uwagę.