Obrączki ślubne

896 wyświetleń
 

Symbolem małżeństwa są obrączki, które zakładane na palec podczas przysięgi, przypominają i określają nas jako Mąż i Żona na całe życie... 

www.krikawa.com

"kółko, zwykle metalowe, używane do umacniania lub łączenia czegoś..." Proste słowa opisujace dokładnie samo sedno. Jest to symbol więzi jaka połączyła dwoje ludzi. Jak wybrać obrączki?

www.fascinatingdiamonds.com

Nie ma ograniczeń co do materiału na wykonanie obrączek. Złoto z różnych odcieniach, srebro, tytan, platyna...zastanów się tylko jaki kruszec jest Ci najbliższy lub w jakim najlepiej się czujesz. Do wyboru jest także sposób oszlifowania, nadający ostateczne wykończenie czy błysk, mat, satyna...

www.eatsy.com/printerest

 

Obrączki wcale nie muszą być gładkie i tylko jednokolorowe. Wypełnione w środku przestrzennym materiałem np. w formie kuleczek układa piękny łańcuszek oplatający palec w złotej oprawie czy z elementami dewna..

www.jewelrybyjohan.com

 

Zwróć także niemałą uwagę na sposób, w jaki obrączki zostaną wyeksponowane. Mogą być na poduszce, specjalnie dedykowanej do tego celu, koszyczek, drweniane pudełeczka czy szklana szkatuła. Jeśli masz w rodzinie dzieci, warto je włączyć w ten sposób w uczestnictwo podczas uroczystości.

www.letswedding.pl

Możesz zrobić ukłon w stronę natury i wpleść nieco motywów roślinnych na złote krążki. Struktura i zdobienia odwdzięczą się urzekającym pięknem. Wersję dla Pani Młodej możesz urozmaicić błyszczącym kamykiem.

www.hochzeitswahn.de

 

 

Krążki mogą być połączone motywem, który tworzy całość dopiero po odpowiednim złączeniu. Z żadnym innym egzemplerzem nie będzie współgrał, co stanowi o wyjątkowośći biżuterii i jednocześnie mówi o waszej pasji..

www.jewelrysprings.com

Pięknym dowodem połączenia mogą być odciski palców małżonków na obrączkach od wewnętrznej lub zewnętrznej strony. Oprócz niewątpliwych walorów estetycznych, będą całkowicie unikatowe.

www.eatsy.com/printerest

Jeśli oboje jesteście silnie związani są z jakiąś dziedziną kultury, bardzo fajnym rozwiązaniem będzie, aby ten motyw przenieść na szczególny rodzaj pamiątki, którą eksponujecie na co dzień.

www.eatsy.com/printerest

 

Gładkie obrączki szlifowane na wysoki połysk zawsze będą w modzie. Obronią się szlachetnością, który dodatkowo pięknie wypolerowany będzie migotał na palcu.

www.eatsy.com/printerest

Gładką strukturę można przełamać ciekawą fakturą, która urozmaici i doda szyku do prostoty. Wybierz kolor, możesz również połączyć dwa różne kolory w takim przypadku.

www.eatsy.com/printerest

Matowe, czy satynowe wykończenie na pewno spełni swą rolę w wyczerpujący sposób u Panów, natomiast Panie często decydują się na więcej błysku. Pozwól ugościć na swoim palcu kamienie, które cudownie rozpraszają światło.

www.eatsy.com/printerest

A może cos bardziej niekonwencjonalnego? Co powiesz na tatuaże zamiast tradycyjnych obrączek? Czasem bywa tak, że ze względu na wykonywaną pracę nie można nosić żadnych pierścionków a czasem styl bycia skłania Was do takich wyborów. 

www.brit.co

Nie muszą być to wytatuowane pierścienie. Data ślubu, imiona czy symbol, który Was w jakis sposób połączył będzie cudowną sentymentalną pamiątką.

www.elitedaily.com

W ten sposób na pewno nigdy nie zgubisz złotego krążka a także wzbudzisz zainteresowanie wsród znajomych. Jeśli lubisz tego typu ozdabianie ciała to zachęcamy do oryginalnych rozwiązań.

www.tatoomuse.it