Ślub na Sardynii

359 wyświetleń

Śródziemnomorska wyspa, która oprócz złotych plaż i krystalicznie czystej wody w intensywnych kolorach turkusu, szmaragdu zachwyci skalistymi wzgórzami i bajeczną pogodą. Sardynia..czy to nie wymarzone miejsce na ślub?

Ten najważniejszy dzień w życiu, który można spędzić w towarzystwie szumu fal, ciepłego morskiego wiatru i nieocenionych kadrów..Miasteczka z mnóstwem miejsc, posiadających ducha historii, takie jak Nuraghi.

Wyjątkowy moment, w którym dla Młodych Par świat na chwile się zatrzymuje, chcąc dopieścić niepowtarzalne chwile i przeciągnąć ich wyjątkowość. Choć czasu nie zatrzymamy, możemy go uwiecznić na zdjęciach czy filmie.

Sardynia to duża wyspa, która oferuje szeroki wachlarz krajobrazów. Plaże w różnych kolorach i odcieniach morza, górzysty teren zadrzewiony dębami, zatoki w których odkryjesz ich pierwotność i nieskalane piękno aż proszą się o fotografowanie. Czysta natura w słonecznej oprawie...

To idealne miejsce na ślub w plenerze lub sesję fotograficzną. Przy tym wszystkim nie oprzesz się unoszącemu się wokół zapachowi cudownej kuchni i ciepła, jakie bije od mieszkańców wyspy. Jest to niepowtarzalne miejsce z ogromnym potencjałem, które w całości możesz wykorzystać planując swój ślub..

Przygotowując ten materiał natknęliśmy się na stronę.... która pomaga spełnić marzenie o ślubie na Sardynii, może Ktoś z Was skorzysta... www.assardynia.com

źródła zdjęć: instagram: https://www.instagram.com/andreamarongiu_air_photography/, www.weddingsardinia.com