Ślub w leśnym klimacie

477 wyświetleń

 

Myślałaś o zorganizowaniu ślubu w plenerze? Sam fakt, że uroczystość odbędzie się na świeżym powietrzu to połowa sukcesu, ważne jest w jakich okolicznościach przyrody wybrzmią słowa przysięgi małżeńskiej.

 

www.method-shop.com

www.bodas.facilisimo.com

www.bridalguide.comv

Las kojarzy się ze spokojem, wspaniałym zapachem natury, śpiewem ptaków i tym kojącym kolorem zieleni... Wyglądaje się, że to wspaniałe miejsce na tak intymną chwilę, jak złożenie przysięgi tej drugiej, ukochanej Ci osoby. Spójrz jak wspaniale może to wyglądać.

www.southboundbride.com

www.weddmagz.com

Klimat leśny może przewijać się w dodatkach: tabliczkach powitalnych, zaproszeniach dla gości lub pamiątek. Nawet origami wspaniale kompionuje się w całości. Naturalne materiały wykorzystane do dekoracji i świece dodadzą ciepła, charakteru i klasy.

www.bodasyweddings.com

www.boho-weddings.com

Takie otoczenie umożliwia także cudowny plener na sesje zdjęciowe czy skromne przyjęcie przy blasku świec zasiadając przy wspólnym stole pod chmurką. Romantyczne tkaniny i sznurki drobnych lampeczek urozmaicą wieczorową porą Wasze przyjęcie.

www.harpersbazaar.com

printerest

Proponujemy Wam korzystać z uroków natury. Ślub i wesele w ekologicznym nurcie oprócz tego, że jest w aktualnych trendach będzie także wyjątkowe!

www.theweddingplaybook.com

www.bitecloth.com

 Sięgnij po garść naszych inspiracji, dobieraj dodatki lub po prostu czerp z pomysłów plenerowych! Warto postawić na świeżość i naturalność w czystym wydaniu.. 

www.salondecoracion.info

www.salondecoracion.info

www.method-shop.com

printerest