LaPerle

Galeria La Perle to miejsce w którym rozpoczyna się podróż do najpiękniejszego stroju. Salon ject przestronny, elegancki, wypełniony subtelnym zapachem kwiatów i świec. Każda suknia może być stworzona w indywidualny sposób tworząc wyjątkową stylizację.

Wybieranie sukni w Galerii La Perle to podróż w świat trendów ślubnych i dbałość o każdy detal. Przy dobrej kawie i dźwiękach stylowej muzyki tworzymy obraz idealnie ubranej panny młodej. Szczególnie cenimy rodzinne wizyty w Galerii La Perle. Towarzystwo najbliższej osoby takiej jak mama, siostra czy ktoś szczególnie bliski tworzy ciepłą, szczerą atmosferę i daje mnóstwo pozytywnych emocji.

Suknia ślubna La Perle jest tworzona przy użyciu wykwalifikowanego kunsztu zespołu twórczych i profesjonalnych ludzi. Dużo uwagi poświęcamy tkaninom, które są najwyższej jakości. Skrupulatnie selekcjonujemy modele o dobrym kroju. Tworzymy stylizacje zarówno dla Pań szukających ekskluzywności jak i również dla Pań ceniących alternatywne śluby. Wspólnie z Panną Młodą współtworzymy jej osobistą wizję doskonałości.