Garnitury do Ślubu

688 wyświetleń

Kiedy zaczynamy przygotowania do ślubu, zawsze na pierwszym miejscu stawiamy suknię ślubną. A co z garniturem dla Pana Mlodego, który jest nie mniej ważny i widoczny? Najważniejsze osoby, które tego dnia zwracaja uwagę wszystkich gości, muszą wyglądać nienagannie. Dobrać odpowiedni krój i kolor garnituru to ważne zadanie, o ktore trzeba zadbać kilka miesięcy przed ślubem.

www.galerialaperle.pl

KLASYCZNA CZERŃ

Zawsze trafionym wyborem będzie klasyczny, czarny garnitur. Elegancja w pełnym wydaniu, klasa i styl. Sprawdzi się w większości stylów, od nowoczesnego przez tradycyjne wesele. Bardzo uniwersalnie zgra się z każdym kolorem sukni ślubnej.

www.galerialaperle.pl

ELEGANCKI GRANAT

Od kilku już sezonów hitem jest niewątpliwie kolor granatowy. Można powiedzieć, że jest to bezpieczny kolor, ponieważ pasuje do praktycznie każdego typu urody. Odcienie tego koloru też są dość rozbieżne, od niebieskich po ciemny, głęboki kolor.

www.galerialaperle.pl

www.galerialaperle.pl

PRZYCIĄGAJĄCY KOLOR 

Dla odważnych Panów Młodych ciekawą propozycją będzie garnitur w kolorze butelkowej zieleni lub marsala, które odważnie przedarły się do świata męskiej mody ślubnej. To kolor będzie zwracał uwagę gości, co też sprawi, że na pewno taki garnitur będzie na długo zapamiętany!

www.galerialaperle.pl/

ORYGINALNA KRATA

Najlepszym wyborem na śluby w stylu rustykalnym będzie garnitur w kratę w odcieniach szarości czy beżu. Podkreśl charakter wesela lub po prostu wyraź siebie poprzez strój!

www.galerialaperle.pl/

Aktualnie wybór garniturów jest naprawdę szeroki. Wachlarz kolorów i zróżnicowane wzory materiałów dają naprawdę ogromne możliwośći. Pamiętaj o istotnych dodatkach takich jak kamizelka, która jest integralną częścią całego zestawu oraz pasek, buty, muszka czy plastron oraz ewentualnie szelki, które świetnie będą pasować bo rustykalnego charakteru wesela. Ograniczać Cię może tylko Twoja wyobraźnia!

www.galerialaperle.pl/