3 pomysły na ślub w plenerze

191 wyświetleń

Właściwie już rzadko kiedy jesteśmy zapraszani na wielkie wesele w remizach. Raczej będzie to sala bankietowa, hotel czy wytworne dworki i pałace ale coraz częsciej plener.

 

agilshome.com

Wesele pod chmurką to świetny pomysł! Oczywiście musisz się liczyć z pogodą, ale są teraz rozwiązania np. w postaci eleganckiego namiotu. Młodzi chętnie decydują się na tego rodzaju rozwiązanie, bo daje on dużo możliwości.

 

artofwedding.pl

W wersji Glamour
Namiot nie oznacza wcale, że będzie to impreza niezobowiązująca przy akompaniamecie gitar i śpiewu harcerskich piosenek. Odpowiednie dekoracje, detale i oczywiście światło, które stwarza piękny nastrój stworzą elegancką przestrzeń, w której Para Młoda przeżyje najpiękniejszą uroczystość w swoim życiu...

bestweddinginspirations.com mujerde10.com

W wersji rustykalnej
Takie wesele to świetna baza do klimatu lekkiego. Wystarczy piękny ogród czy skraj lasu a w nim łapacze snów powiewające między drzewami lub altana, w której ustawione będą stoły. Koronkowe detale i duża ilość świeżych kwiatów. Drewno, które ociepla i dodaje szyku to połączenie doskonałe ze świecami.

mujerde10.com zankyou.pl vogue.com

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby połączyć te dwa style. Jeden element będzie przenikał drugi i stworzy nam magiczną scenerię jak z fimlu.. tak niewiele czasem trzeba, żeby wyczarować coś niezwykłego. Obręcze dekorowane kwiatami, tiulowe pompony, świece...

society19.com boso.nu vogue.com

Miejsce relaksu jest często obleganą częścią przyjęcia weselnego. Jeśłi masz taką możliwość, zorganizuj wygodne siedziska, na których goście odprężą się przez chwilę i dadzą wytchnienia roztańczonym nogom. Wokół warto swtorzyć strefę, która będzie służyła za ściankę do pamiątkowych zdjęć.

constancezahn.com emmalovesweddings.com weddingforward.com

 

brides.com rentmywedding.com pixpig.us