Manicure ślubny

1537 wyświetleń

Ślub to wielkie wydarzenie! Oprócz dużych wyborów jak sala weselna, auto czy suknia ślubna nie możesz zapomnieć o paznokciach. W tym dniu, Twój Mąż założy Ci na palec obrączkę. No właśnie, te dłonie nie mogą pozostać bez idealnego manicure! Nawet jeśli zdecydujesz się na bezbarwną odżywkę, nie zwalnia Cię to z obowiązku zadbania o same dłonie. Podaruj im odrobinę troski w postaci peelingu, maski odżwiającej i odsunięciu lub wycięciu skórek. Jeśli jednak podejmiesz decyzję o malowaniu, zainspiruj się!

Klasyczny french z ozdobą na pojedyńczych paznokciach. Mleczna baza lub lekko wpadająca w róż z białą końcówką zawsze wygląda elegancko i estetycznie

Napis lub symbol miłości na pudrowych, pastelowych odcieniach. Może być to także imię Twojego wybranka czy deseń związany z miłością. Czy wymalowane serce błyszczącym lakierem nie jest urocze?

Poszalej z fantazją i lekkimi kolorami wmaluj co Ci w duszy gra. Jeśli suknia nie jest zbyt strojna to możesz sobie pozwolić na odważniejsze dodatki. Natomiast jeśli już dużo się dzieje lub masz wrazistą biżuterie unikaj takich wzorów.

Ombre jest na topie w wyborach ślubnych stylizacji paznokci. Postaraj się o delikatne przejścia aby wyglądało łagodnie i estetycznie. Możesz je zwieńczyć małymi cekinami lub efektami z drobnych pyłków, które wciera się w lakier.

Wprowadź kolor odpowiadający temu, który przewodzi tego dnia w Twoich dodatkach. Jeśli Twój ślub będzie w stylu boho, pozwól sobie na akcenty związne z tym klimatem, łapacze snów, piórka.. Piękny kolor beżu czy przybrudzonego różu wyglądają zjawiskowo!

Równie ważny jest w stylizacji kształt paznokcia, migdałek  lub kwardat. To już jest kwestia upodobania lub tego jak się czujesz w określonym kształcie. Jeśli masz smukłe palce, podłużny migdałek pięknei go podkreśli.

Inne odcienie, takie jak szarość, czyli chłodne tony z dodatkiem srebra, folii odbijających światło czy brokatu wcale nie muszą być wykluczone. Obecnie suknie ślubne również są w innych, niestandartowych kolorach i właśnie do takich kreacji możesz na nie postawić.