Prosta suknia ślubna

254 wyświetleń

Świat mody oszalał na punkcie prostoty w ślubnych kreacjach po tym, jak Księżna Sussex zaprezentowała swoe suknie od Givenchy w dniu królewskiego ślubu. 

 storenvy.com

Obie suknie Księżnej były jednakowo proste, jednak rózniły się krojem. Najważniejsza jest forma oraz jakość tkaniny, która podkreśla szlachetność projektu. "Efekt Meghan" z powodzeniem dociera do coraz szerszych kręgów.

Same spójrzcie, czy ta nieziemsko zgrabna sylwetka nie wygląda bosko?

 luulla.com

Jeśli już stawiasz na prostą suknię, może pokusisz się o wyeksponowanie pleców czy nogi. Dodaje to niesamowitego seksapilu i kobiecości...

Sprawdź naszą propozycję w Galerii La Perle:

  item-1908-4.html

m.dhgate.com

bhldn.com

Prosta suknia nie musi być tylko lejąca, muślinowa. Pięknie będzie wyglądała również delikatna satynowa princeska lub suknia w linii A. 

Sprawdź naszą propozycję w Galerii La Perle:

 erden.html

net-a-porter.com

stillwhite.com

Delikatne ramiączka zdobić będą smukłe ramiona. Jeśli zdecydujesz się na rękaw, wyciągnie on pięknie Twoją sylwetkę.

 bhldn.com

Proste suknie dają możliwość różnorodnych dodatków, odnajdą się w stylu glamour jak i lekkim, rustykalnym. W zależności od fasonu i rodzaju tkaniny możesz pozwolić sobie na pewne szaleństwo!

Sprawdź naszą propozycję w Galerii La Perle:

 aloha.html

etsy.com

burnettsboards.com

Elegancki toczek z woalką czy może delikatne kwiaty we włosy? Tradycyjnie długi welon czy biżuteria prezentująca się na plecach w kwiatowej oprawie? Podkerśł charakter swojego weselnego looku!

instagram,com

etsy.com