przymiarki w naszym salonie

522 wyświetleń

Jak przygotować się na pierwszą przymiarkę w salonie sukien ślubnych? Dopiero zaczynasz rozglądać się za wyborem tej wyjątkowej kreacji?
Poszukiwania wymarzonej sukni ślubnej to piękna przygoda. Taką wizytę prawdopodobnie zapamiętasz na długi czas, również ze względu na emocje jakie towarzyszą podczas przymiarek tych wszystkich piękności. Pojawiają się też łzy.. łzy wzruszeń Waszych bliskich i przyszłych Panien Młodych...

ilesformula.com
1. Umów się na wizytę w salonie, aby usprawnić przymiarki. Każda z naszych Pań ma przeznaczone ok. 50 minut na to, aby mogła przymierzyć modele, które najbardziej jej się podobają. Pamiętaj o punktualności ponieważ jej brak może skrócić czas, który jest przeznaczony tylko dla Ciebie.

ulasse.storenvy.com
2. Zaufaj propozycjom naszych konsultantek ślubnych. Posiadając doświadczenie na pewno zaproponują Ci model, który będzie świetnie leżał, choć czasem fason może być dla Ciebie zaskoczeniem. Nie myślałaś o modelu rybki? Może okazać się to nieoczekiwanym strzałem w dziesiątkę!

annacampbell.com.au
3. Warto w tę podróż zabrać najbliższe Ci osoby, aby mogły szczerze doradzić w czym wyglądasz najlepiej. Weź jedną badź dwie osoby, które znają Cię najlepiej i wiedzą jaki masz styl. Twoi doradcy powinni patrzeć czy suknia pasuje do Ciebie jednak ostatecznie to musi być Twoja decyzja.

annacampbell.com.au
4. Załóż cielistą bieliznę. Suknia najlepiej prezentuje się wtedy, kiedy nic spod niej nie odbija się kontrastowym kolorem. Jeśli będzie taka potrzeba, zawsze można zdjąć bieliznę, aby w pełnej okazałości zaprezentować np. przezroczystości na gorsetach. Jeśli chodzi o buty do mierzenia z suknią, to mamy przygotowanych kilka modeli w różnych rozmiarach.

bubblegown.com
5. Nasze konsultantki zawsze są z Tobą w przymierzalni, aby pomóc Ci założyc suknię, sprawnie ją zapiąć, żeby jak najlepiej się zaprezentować. Zapewniamy tym samym komfort przebiegu przymiarek.

modwedding.com
6. W naszym salonie znajdziesz oprócz sukni wszystkie niezbędne do niej dodatki. Począwszy od welonu przez stylową biżuterię po wygodne buty ślubne. Nie zapominamy o Panach, którzy mają u nas swoje miejsce wsród wysokiej jakości garniturów przygotowanych specjalnie dla nich.

crazyforus.com
7. Dla obu stron przyjemnie będzie, jeśli na przymiarki przyjdziesz odświeżona. Zapach na pewno wpływa na komfort mierzenia. Ze swojej strony staramy się stworzyć jak najlepszą atmosferę i suknie staramy się utrzymywać w czystości.

insideweddings.com
8. Nie stresuj się! To jeden z przyjemniejszych momentów w tych zwariowanych przygotowaniach do ślubu. W otoczeniu bliskich Ci osób oraz profesjonalnych doradców pozwól sobie na odrobinę odprężenia i zachwytu nad marzeniami o idealnej sukni. Nie powinno zabraknąć szerokiego uśmiechu na twojej twarzy- uwierz mi, dodaje on blasku każdej sukni!