ślub letnią porą

236 wyświetleń

Która z nas nie marzy o słonecznej pogodzie w dniu tak wyjątkowym jak ślub? O ile nie możemy sobie zaplanować w 100 % udanej pogody o tyle szansa na jej dobrą aurę zwiększa się wraz z odpowiednią porą roku.

Wiosna pobudza nas do życia, mamy więcej chęci, częściej się uśmiechamy i cieszymy się dłuższym dniem, który obfituje w słońce. A te kolory...zaczynamy patrzeć na świat przez różowe okulary..

creativemaxx.com stylemepretty.com

 

ŚLUB WIOSNĄ

Maj to chyba jeden z piękniejszych miesięcy w roku! Ostatnio miesiąc ten jest coraz bardziej popularny na organizację przyjęć weselnych. Kwitnące w pełni rośliny, pobudzająca zieleń, za którą tak tęskniliśmy. Ogrody, w których już pojawiają się piękne kwiaty. Maj nie zaskoczy nas raczej upałem, a na pewno da gwarancję pięknych okoliczności przyrody.

stylemepretty.com ruffledblog.com

ŚLUB LATEM

Najczęsciej obfitujący w śluby miesiąc letnią porą jest czerwiec. Piękne lato, gorące słoneczko opalizujące w ciepłe brązy naszą skórę. Czerpiemy wtedy garściami z pobytu na wolnym powietrzu, dlatego warto pomyśleć nad ogranizacją wesela w plenerze! Jeśli stawiasz na styl rustykalny, rozejrzyj się za miejscem dysponującym pięknym ogrodem czy możliwością uroczystości pod namiotem. 

slub-wesele.pl

modwedding.com deerpearlflowers.com

ŚLUB LATO/JESIEŃ

Wrzesień jest pięknym miesiącem, równie popularnym jak czerwiec. Lato jeszcze nie odpuszcza, więc pogoda jest naprawdę trafiona. Przyroda karmi nas świeżymi owocami i warzywami, z których mozna przyrządzić lekkie potrawy. Wszyscy po wakacjach jesteśmy wypoczęci i gotowi na nowe wyzwania, a czy jest coś bardziej radosnego niż ślub i cała ta bajeczna otoczka wokół niego? 

ruffledblog.com

snixykitchen.com

KWIATY

Pora wiosna/lato jest idealna pod względem doboru kwiatów. Dostępne są wszystkie najpięknejsze i najbardziej popularne kwiaty. Ta pora roku nie ogranicza nas jeśli chodzi o kolory. Przede wszystkim królują pastele, ale możesz sobie spokojnie pozwolić na wyraziste, żywe kolory!

minwedding.pl fabmood.com
 elizabethannedesigns.com projectwedding.com

SESJA PLENEROWA

Niepowtarzalny klimat rysuje zachód słońca, który w letnie wieczory czaruje.. Możecie wejść na dach, wyjść na spacer po plaży czy przejść się po ogrodzie pełnym soczystych owoców. Stogi siana lub łąki i pola są niezwykle inspirujące na niezapomnianą sesję zdjęciową.

buzzfeed.com weddingtopia.co
 huffingtonpost.com  mywedding.com

hertsy.com