Ślub w okresie świąteczno-zimowym

594 wyświetleń

Wybierając termin ślubu, dużą uwagę zwracamy na to, jaka będzie pogoda. Prawdopodobieńswo słonecznej aury jest największą zagadką. Może więc warto wybrać taką porę, która jest magiczna bez względu na to, czy będzie świeciło słońce czy może będzie padał śnieg?

 

www.itgirlweddings.com

 

ksemenikhin.com

Ten specyficzny okres zimowo-świąteczny na pewno wniesie dużo blasku w postaci lampek, świec, prószenia śniegiem czy kryształy na ksztalt sopli lodu lub żywa jemioła! Dekoracjom stołu i całej oprawy weselnej nie ma końca. Możesz także wprowadzić typowe ozdoby świąteczne; choinki, bombki..

www.southernweddings.com

www.pinimg.com

 Innym atutem są zdjęcia z pleneru ślubnego! Jak czesto spotykasz Pary Młode na sesjach zimowych? Rewelacyjne wyniki pracy plenerowej wsród gór, lasu otoczonego bielą i fantastycznego światła.

www.junebugweddings.com

www.pinimg.com

Sale weselne możesz potaktować odpowiednim światłem, w chłodnych zimowych odcienach np. drobne lampki choinkowe i wykończyć odpowiednimi ozdobami stołów i dodatków. Duża ilość bieli tylko podbije ten zimowy efekt.

www.templesquare.com
 

www.flickr.com
 

www.tflavorscateringnc.blogspot.com
 

www.instagram.com/weddingdream

Możesz zrobić tematyczne słodkie stoły, ściankę do robienia zdjęć pamiątkowych z gośćmi czy tło za Parą Młodą. Mnóstwo białych kwiatów lub puchate elementy dekoracyjne. Nie może oczywiście zabraknąć odpowiedniego światła, które gra ważną rolę!

www.studiolabdecor.com.br

www.ohbestdayever.com

Szyszki, gałązki świeżo ciętego świerku i drewno pięknie się sprawdzą na stole. Lekkie kwiatowe stroiki z gipsówki będą cudnie się komponować z blskiem świec. Drobne gwiazdki urozmaicą przestrzeń na białych obrusach.

www.weddingest.us

www.burkatron.com

www.blog.theweddingofmydreams.co.uk

www.theweddingnotebook.com

Bukiety na stołach nie inaczej jak zimowe! Białe lub kojarzony z tym czasem kolor czerwony wpadający w odcień czerwonego wina. Poszukaj takiego, który będzie najbliższy Twojemu sercu. Dopasuj go koniecznie do całej reszty dekoracji aby było spójnie od A do Z 

 

www.sweetsomethingsblog.com

 

www.mywedding.com

www.ebay.com

www.etsy.com

Skoro już mowa o kwiatach to koniecznie wiązanka ślubna. Możesz wybrać bardziej klasyczną lub taką w świątecznym nurcie kolorystycznym. Dodatki leśnych choinek i szyszek czy czerwonych koralików.


www.pinimg.com

www.weddingforward.com

www.lovemydress.pl

Czego nie może zabraknąć na tradycyjnym weselu? Oczywiście tortu! Jaki tort wybrać w zimowej porze? Przede wszystkim wybierz smak, który zimą smakuje najlepiej, czyli czekolada! Jeśli chodzi o wygląd to bądź konsekwentna i idź dalej śladem zimowych inspiracji.

www.ca.style.yahoo.com

www.alisoncoldridge.tumblr.com

www.theperfectpalette.com

www.floralcakesbyjessicamv.ecwid.com

Zdjęcia na pewno nie oddają pełni tego, jak wiele zalet ma ślub zimową porą. Jak można ogrzać się ciepłem tej romantycznej atmosfery i przedłużyć sobie tę magię, która wytrzawa się w okresie międzyświątecznym.

www.api.shopstyle.com

www.iconosquare.com