upominki dla gości weselnych

1013 wyświetleń

W dzisiejszych czasach opuszczenie wesela przez gości bez podarunku od Państwa Młodych zdarza się coraz rzadziej.. a to bardzo miła już prawie tradycja! Możecie okazać w ten sposób wdzięczność za przybycie specjalnie dla Was tego dnia i dzielenie się pięknymi emocjami.


Czym możecie obdarować swoich gości? w zależności od pory roku warto pomyśleć o czymś sezonowym, jak naturalne miody latem czy ciepłe koce w sezonie jesionno-zimowym.

www.upwalthambarns-weddings.co.uk

www.weddingchicks.com

www.buzzfeed.com

www.moncheribridals.com

 Letnią porą sprawdzi się mgiełka odświeżająca do twarzy i ciała. Dobierz ulubiony zapach i spersonalizuj etykietę do buteleki, którą podarujesz gościom. Taki podarunek goście na długo zapamiętają ciesząć się przyjemnym zapachem.

www.evermine.com

 

 

 

 

 

 

Zawsze miłym i niezawodnym pomysłem będą słodycze. Pojedyńczo pakowane cukierki, słoiczki z łakociami czy czekoladki. Słodycze to sprawdzony patent i pewny uśmiech gości! 

www.mymms.com

www.pinimg.com

www.catchmyparty.com

www.wnetwesele.pl

Gości można również obdarować alkoholem. Miniaturowe buteleczki z szampanem czy domowej roboty specjały przypomną waszym gościom o uroczystości, którą razem z Wami przeżywali wznosząc ponownie toast.

www.pinimg.com

www.archzine.fr

Nieco bardziej oryginalnie mogą wypaść gadżety związne z tematem przewodnim Waszego wesela lub stylu w jakim je urządzacie. Małe sukulenty opakowane w piękne doniczki będą świetną pamiątką po uroczystości w domach zaproszonych gości.

żródło: instagram

www.wroclovewedding.wordpress.com

Podarunki moga być również niekonwencjonalne, z poczuciem humoru. Masz rodzinę, która lubi się bawić i znajomych z dużą dawką energii? Podaruj im buty do tańczenia, wygodne i zabawne!

www.stylemepretty.com

www.weddingpartyapp.com

Fajną pamiątką mogą być breloki, zrobione z kawałka drewna na sznurku lub z korków po winie. Samodzielnie zrobione będą fajną zabawą w przygotowaniach ślubnych. Istnieje możliwość zamówienia magnesów na lodówkę z Waszą podobizną, czy własnym tekstem.

www.the-wedding.ru

www.bigdiyideas.com

Możesz także przygotować ekologiczne woreczki lub słoiczki wypełnione przeróżnymi produktami, jak herbata, aromatyczna kawa czy suszone płatki kwiatów..

www.addictedtolifestyle.tumblr.com

www.mariage.com

A może chusteczki na otarcie łez...szczęścia oczywiście! Zdobione pięknym haftem, waszymi imionami czy inicjałami. Aby studzić emocje można też skorzystać z pięknych wachlarzy.

www.styleyoursoiree.com

www.friedatheres.com

Nie zapominaj o dzieciach, które także przybywają na wesela. Gwarantowanym prezentem będą kredki. To artykuły, których nigdy nie będzie za dużo a cieszą się powodzeniem wsród maluchów.

www.karaspartyideas.com

żródło: instagram

Mydełka lub kule do kąpieli, które wybierzecie dla gości także zrobią wrażenie. Piękna i praktyczna pamiątka, która wygląda pięknie i pachnie cudownie!

www.simplife.pl

www.pakamera.pl

Cudownym sposobem na okazanie rozpalającej miłości Państwa Młodych będą sztuczne ognie, które Wasi gości będą trzymać w dłoniach wieczorową porą. Będzie to świetny moment do zrobienia wyjątkowych zdjęć!

www.pinimg.com