wieczór panieński

198 wyświetleń

Jak spędzić ten wyjątkowy wieczór w babskim gronie? W oryginalny sposób czy tradycyjnie? Ważne, aby były najbliższe Pannie Młodej osoby, a to już będzie gwarancja udanego wieczoru!

www.weddingchick.com

Możecie spędzić relaksujące chwile w SPA rozmawiać i wspominać z kieliszkiem szampana w dłoni. Zabiegi kosmetyczne i masaże to komfort, który będzie procentował odwdzięczając się piękną, gładką skórą i blaskiem.

 www.poprawki.blogspot.com

A może sesja zdjęciowa, na którą dowiozą Was zamaskowani komandosi? Niczego niespodziewająca się Panna Młoda z zawiązanymi oczami, może być zalana pytaniami i być wytrącona z orientacji, dokąd zmierzacie. Na miejscu piękna sceneria i kilka gadżetów sprawią, że zdjęcia będą niezapomniane. Wspaniałe przeżycia, radość i wyjątkowa pamiątka dla wszystkich.

www.greenweddingshoes.com

 www.annascanvas.pl

Jeśli decydujecie się na domową posiadówkę, również można ją ubarwić w sentymentalny sposób! Listy napisane przez dziewczyny do Panny Młodej to sposób na pozostawienie niezwykłej pamiątki i przysporzeniu wielu wzruszeń, do których można namacalnie wrócić po wielu latach.


www.zespolnapiecia.pl

www.chavelli.com

Na stole nie może zabraknąć przekąsek i oczywiście słodkości. Te drugie mogą być mini babeczkami, które same w sobie będą ozdobą. Słodkie wypieki możesz oczywiście uatrakcyjnić specyficznymi obrazkami lub stworzyć strefę subtelnych, cieszących oczy słodkości.


www.sohominimal.blogspot.com

www.natsweets.com

 Dla zachowania klimatu weselnego, zróbcie test wiedzy z zakresu znajomości Panny Młodej. Świetna zabawa, w której być może panna młoda dowie się czegoś o sobie lub przypomni sobie różne sytuacje a przy okazji wyjdzie na jaw, kto zna najlepiej Gwiazdę Wieczoru! Możesz także zamówić lub stworzyć spersonalizowany album, w którym zapiszesz pytania jakie zadałaś wcześniej Panu Młodemu w tajemnicy i dopisać jej odpowiedzi. Taka zabawa porusza wiele cudownych emocji, od śmiechu przez łzy wzruszeń!


www.pinkdrink.pl


www.bolgpogodzinach.blogspot.com